FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Chest of drawers 16034483
nr 1603 4483
CHEST OF DRAWERS
late gustavian style, 19th century, med huggen kalkstensskiva. Length: 105 cm, width: 48 cm, height: 91 cm, stenskivan med nagg och lagning.
sengustaviansk stil, 1800-tal, med huggen kalkstensskiva. Bredd: 105 cm, djup: 48 cm, höjd: 91 cm
Condition: stenskivan med nagg och lagning
4000
SEK 2000
Monday Mars 4 2024
at 18:15:09
4/3 18:10:09
CHEST OF DRAWERS
nr 1603 4483
CHEST OF DRAWERS
Estimate: | 4000 |
Sold: | SEK 2000 |
Monday Mars 4 2024 |
4/3 18:10:09 | 1 | Vinnande bud |